Postup ošetření mikrodermabrazí

Odlíčení, mikrodermabraze

Po důkladném odlíčení a očištění pleti následuje bezbolestná diamantová mikrodermabraze. Při té dochází k mírnému obrušování kůže s použitím sterilních diamantových hlavic. Hlavice obrousí vrchní vrstvu kůže a současně pomocí vakua odsají částečky společně s nečistotami a odumřelou kůží.

Následně je na pleť aplikovaná kyslíková maska. Ta je opravdovým koktejlem účinných látek pro vaši pleť, která okamžitě získá jas, vitalitu a krásu.

Maska z mořských řas

Po aplikaci masky z drcených hnědých mořských řas se díky mikrodermabrazi rychleji uvolňují a krevním oběhem dostávají do pokožky minerální soli (vápník, draslík, sodík, fosfor), stopové prvky (chrom měď, železo, jod, magnézium, zinek, křemík a selen).
Kyslík je transformován dovnitř buněk a tak optimálně okysličuje a spontánně revitalizuje pokožku. Současně stimuluje buněčné dýchání a přispívá tak k celkové regeneraci pokožky.

Kombinace kyslíku a energie rostlin zaručuje silné omlazení pokožky, kdy dochází k okamžitému viditelnému vypnutí pokožky, zpomalení známek stárnutí, zlepšení pevnosti a pružnosti pleti a vyhlazení jemných vrásek.

Hydratační sérum a závěrečný krém

Po 20 minutách působení se maska v celku odstraní a na pleť se aplikuje hydratační sérum a závěrečný krém.

Opakování ošetření

Počet ošetření záleží na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami. Ošetření doporučujeme absolvovat v sérii 5 ošetření v intervalech 10 - 14 dní. Po aplikaci je vhodné se chránit před slunečním zářením.

Vyzkoušejte naši metodu mikrodermabraze:

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Jak k nám

Adresa

Korunní 4
Praha 2
(Placené parkování před salonem)

Kontakt

telefon: 222 518 919
mobil: 604 743 316
email: korunka@salon-korunka.cz